До 10 грудня є ризик залізти в борги: астролог Росс назвав найнебезпечніші для фінансів дати цього місяця

Покупки краще робити до 27 грудня, поки Меркурій не стане стаціонарним, зазначає астролог.
Влад Росс, деньги, долги
Астролог Росс назвав найнебезпечніші для фінансів дати цього місяця/ pixabay.com, УНІАН, Главред

Астролог Влад Росс повідомляє, що фінансові питання у першій декаді грудня 2022 року не порадують. До 10 грудня потрібно бути максимально обережними, адже є ризик розтринькати гроші і "вляпатися" у борги.

Про це Росс попередив у гороскопі на останній місяць 2022 року. Він назвав дати, які можуть бути особливо небезпечними для фінансових операцій цього місяця.

"До 10 грудня Венера буде досить напруженою в знаку Стрільця, а це ризик витрачати гроші на непотрібні речі або переоцінити свої можливості і залізти в борги", – зазначає астролог.

Він наголосив, що у ці дні не варто вірити обіцянкам про великий прибуток, адже такі обіцянки можуть виявитися далекими від реальності.

Ситуація з фінансовими ризиками може стабілізуватися лише після перших десяти днів грудня.

"Після 10 грудня ситуація для витрат і вкладень буде більш вдалою. Венера в знаку Козерога господарська та економна, не тринькає гроші, як і перебуваючи в Діві або Тельці. Покупки краще здійснювати до 27 грудня, поки Меркурій не стане стаціонарним", – спрогнозував Росс.

Нагадаємо, астролог Влад Росс у гороскопі на грудень-2022 розповів, хто опиниться серед лузерів і щасливчиків місяця. Для Діви, Козерога та ще двох знаків зодіаку останній місяць року буде дуже вдалим, зазначає він.

Раніше астролог Ганна Карпєєва зазначала, що у 2026-2027 роках планети зійдуться так, що це може потягнути за собою зміну світового порядку, світових лідерів, а також створення нового союзу країн, подібного Євросоюзу. Проте зміни у світовому порядку можуть спричинити нову війну у 2030 році.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти