Дати ганьби Росії влітку-2023: астролог розповів, коли армія РФ сяде в калюжу

10 червня 2023, 08:40 оновлено 13 червня, 03:57
Астролог Влад Росс розповів, коли на російські війська чекають епічні поразки і знакові втрати на кшталт відправки Кримського мосту на морське дно.
У серпні-2023 на Росію чекає кілька катастроф, прогнозує астролог Влад Росс
Астролог Влад Росс передбачив російській армії на літо-2023 низку невдач і втрату Кримського мосту / Главред

Літо-2023 для окупаційних російських військ буде далеко не найприємнішим періодом, коли вони не раз зганьбляться і зазнають суттєвих втрати. Про це в коментарі Главреду розповів астролог Влад Росс.

За словами астролога, перша смуга невдач чекає горе-вояк із армії Російської Федерації уже найближчими днями.

"Дуже небезпечний період для росіян – це друга і третя декади червня, особливо поблизу 20-х чисел. У цей час в гороскопі Путіна зійдуться Марс і Місяць у домі смерті та переворотів. Саме в ці дні стане очевидно, що Путін програє війну, і для нього самого це буде неймовірно небезпечний період, коли погіршиться його здоров'я", – зазначив Влад Росс.

Особливо засмутить Росію середина червня, вважає астролог.

"12-14 червня дуже велика загроза руйнування Кримського мосту. Також у цей час будуть завдаватися удари ракетами Storm Shadow по військових об'єктах у Криму. Наші розіб'ють усі склади боєприпасів противника. Це буде щось із чимось!", – запевнив Влад Росс.

Однак на цьому, на думку астролога, напасті окупантів не закінчаться, і останній місяць літа 2023-го принесе їм і їхньому кровожерливому "царю" Путіну не одну катастрофу.

"Серпень, особливо 9-24 числа, буде дуже загрозливим. У цей час усі зрозуміють, що Путін програв війну остаточно і безповоротно. Можливо, його вже не буде серед живих до цього моменту. Для Росії серпень буде катастрофічним, перш за все, в економічному сенсі: буде обвал рубля, крах економіки, і всі побачать, що "король – голий". Також у серпні після застосування якихось "вундервафлей" або тактичної ядерної зброї, яка так і не зможе вдарити в ціль, закінчиться епоха путінізму. Загалом Путін остаточно обгадиться в серпні-вересні", – зазначив Влад Росс.

Дивіться відеоверсію прогнозу астролога Влада Росса про невдачі російських військ влітку-2023:

Більше того, за прогнозом астролога, наприкінці літа Крим буде звільнений і повернеться під контроль України, що матиме найсумніші наслідки для Путіна.

"Смерть Кощія, тобто Путіна, в його скриньці, а скринька – це Крим. Голка – це Кримський міст. Серце Кощія – це Севастополь. Взяття Севастополя нашими військами закриє правління Володимира Путіна", – резюмував Влад Росс.

Хто такий Влад Росс

Влад Росс – український дипломований астролог, астрополіттехнолог. Народився в Одесі, астрологією займається з 1993 року. Консультує людей з усього світу, серед його клієнтів було і лишається чимало українських політиків та зірок шоу-бізнесу. У 1993-2000 роках навчався в Московському зороастрийському інституті Павла Глоби, пише сайт Влада Росса.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс спрогнозував, які проблеми створять Путіну Російський добровольчий корпус і Легіон Свобода Росії, і чи зможуть вони дійти до Москви. Крім того, Влад Росс розповів, які катаклізми незабаром Росії принесе власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, окрім громадянської війни.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти