"Тримайте при собі документи і ліки": астролог зробила страшний прогноз через "безчинства" Урана

Астролог Ірина Звягіна, коментуючи землетруси в Туреччині і Сирії, попередила про небезпеку, яка буде підстерігати в лютому і березні.
Уран, Астрологія
Астролог зробила страшний прогноз через "безчинства" Урану / Aisha Singh / 8planetsfacts / Flickr

Через підвищену активність Урану люди (не тільки в Україні, але і в світі) будуть наражатися на небезпеку протягом лютого і березня нинішнього року. Такий прогноз озвучив відома астролог і таролог Ірина Звягіна на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Уран-таки накоїв біди. І сталося саме те, чого ніхто не чекав. У нас всі думки були про війну, а труснуло в іншому місці. Це ще раз приклад того, що з ураном важко передбачити, що і де трапиться. Його справа - порушувати наші плани, розрахунки і підстраховки [...]. І все ж, Уран якось попереджає. Вже після події можна зрозуміти, що "дзвіночки" були. Якимось особливим чуттям ми вже знаємо про наближення небезпеки або біді. Пишу це, тому що уран буде сильно впливати на хід подій в лютому і березні. Тримайте при собі документи та ліки. Не зловживайте алкоголем, щоб завжди бути в динамічній рівновазі", - попередила астролог.

відео дня

Гороскоп для України

Раніше астролог Влад Росс заявляв, що війна з Росією не затягнеться на роки. І Україна повинна буде здобувати перемоги за перемогою. Більше того, Росс вважає, що капітуляція країни-агресора не за горами.

Також, за словами астролога, повернення півострова Крим під контроль України чекати залишилося недовго. За його прогнозом, вже через рік-два на півострові, який в 2014 році анексувала РФ, знову буде ходити гривня.

Інші новини про астрологічні прогнози щодо війни:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти