Фінансовий гороскоп на лютий 2023 від Росса: буде 3 дні, в які не можна нічого робити з грошима

У лютому в багатьох з’являться додаткові джерела доходу. Проте будуть ризиковані дні, коли потрібно уникати складних фінансових операцій і не тринькати гроші.
Деньги, гороскоп, астрология, Влад Росс
Фінансовий гороскоп на лютий 2023 від Влада Росса передбачає додаткові доходи і кілька днів сильних ризиків/ УНІАН, ua.depositphotos.com, Главред

Фінансовий гороскоп на лютий 2023 передбачає можливе збільшення джерел доходу. Проте цього місяці будуть дні, у які краще не проводити складних маніпуляцій з грошима.

У першій декаді лютого краще не розповідати нікому про свої фінансові надходження. Про це розповів відомий астролог Влад Росс в інтерв'ю Главреду.

За його словами, більшу частину лютого 2023 року планета грошей Венера буде рухатися знаком Риб. Тому у цей період часу збільшиться тяжіння до таємних фінансових операцій і спекуляцій. Проте також у багатьох посилиться інтуїція у фінансових справах.

відео дня

"Цього місяця розкриються таємні джерела доходів корупціонерів, тому такі історії і скандали будуть постійно на слуху. Масові чистки корупціонерів продовжаться і в лютому", – прогнозує астролог.

Можуть з’явитися додаткові джерела доходу

У лютому потрібно бути обережнішими, тому що в певних випадках емоції можуть взяти гору і зашкодити правильно поводитися з грошима.

У той же час можуть з’явитися неофіційні доходи і доходи з таємних джерел. Краще у першій декаді місяця не афішувати свої фінансові надходження і не піддаватися емоціям.

Крім цього, у лютому непоганий дохід можуть принести творчі заняття.

"Однак, якщо ваші доходи перевершать ваші очікування, не поскупіться віддати частину грошей на благодійність і українську армію", – наголосив Росс.

Небезпечні дні для фінансових операцій

Цього місяця буде три дні, у які не варто нічого робити з грошима. У період з 4 по 6 лютого краще не проводити ніяких складних маніпуляцій із грошима, не ризикувати, не майнити біткоіни, адже є ризик бути обікраденим.

"Після 20 лютого Венера перейде в знак Овна, тому будуть виникати ситуації, коли кортітиме піддатися імпульсивним бажанням в тому, що стосується фінансів. Тому великі покупки 20-28 лютого краще не робити. Можете купити будинок, дачу, машину, а потім пошкодувати про це", – попереджає астролог.

Коли Венера буде в Овні, важко буде змусити себе економити. Тому в цей період варто бути особливо стриманими та уважними людям, які помітили за собою схильність необдумано витрачати гроші. Не варто піддаватися миттєвим та необдуманим бажанням, щоб потім не пошкодувати про це.

Вдалий місяць для навчання фінансової грамотності

Астролог зазначає, що лютий 2023 року буде сприятливим для того, щоб показати свої фінансові вміння і таланти. Також у цей час можна починати вивчати фінансову грамотність, записатися на курси інвестування, піти вчитися на брокера, фінансиста, економіста тощо.

"З іншого боку, в останній місяць зими можливі складнощі з накопиченням, особливо в останній декаді. До речі, біткоїн в останній декаді лютого може подорожчати", – додав астролог.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Нагадаємо, астролог Влад Росс склав любовний гороскоп на лютий 2023 і розповів, чого чекати в романтичних стосунках всім знакам Зодіаку в останній місяць зими. За словами фахівця, в любовних стосунках в лютому буде багато романтики, а почуття будуть глибокі, оскільки планета любові Венера перебуватиме в знаку своєї екзальтації – в Рибах.

У гороскопі на лютий-2023 Росс зазначає, що лютий 2023 року обіцяє бути досить динамічним, оскільки завершилася ретроградність швидких планет – Меркурія та Марса. Це потішить тих, хто рветься взятися за нові справи, зайнятися новими проєктами і вести активну діяльність, перш за все, це стосується бізнесменів. Разом із тим, у лютому активізуються військові дії в Україні.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти