"Ми зміщуємося досить далеко": ясновидець спрогнозував нову дату кінця війни

Ясновидець Олександр Жарков стверджує, що події у війні йдуть по тимчасовій лінії, не дуже вдалою для України.
Астрологія
Ясновидець спрогнозував нову дату кінця війни / колаж фото https://ua.depositphotos.com і скріншот з відео

Парапсихолог, цілитель, ясновидець Олександр Жарков скорегував свій колишній прогноз з приводу можливого закінчення україно-російської війни. Про це він заявив в інтерв'ю YouTube-каналу PeopleLife.

Жарков, грунтуючись на своїх мудрованих підрахунках, стверджує, що події у війні йдуть по тимчасовій лінії, не дуже вдалою для України.

"Ми зміщуємося досить далеко, ми зміщуємося на нову точку - 15 червня 2025 року. Буде довгий конфлікт", - сказав він.

відео дня

Жарков дав пораду жителям України - з одного боку залишатися при здоровому глузді і в тверезій пам'яті. А з іншого - не втрачати оптимізму, бути вкрай ефективними в роботі і докладати всіх зусиль на своїй ділянці дій (щоб максимально наблизити прихід перемоги).

Гороскоп для України

Раніше астролог Влад Росс заявляв, що війна з Росією не затягнеться на роки. І Україна повинна буде здобувати перемоги за перемогою. Більше того, Росс вважає, що капітуляція країни-агресора не за горами.

Також, за словами астролога, повернення півострова Крим під контроль України чекати залишилося недовго. За його прогнозом, вже через рік-два на півострові, який в 2014 році анексувала РФ, знову буде ходити гривня.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти