"Почнеться дуже позитивний період": астролог назвала місяць, коли ЗСУ підуть у контрнаступ

Астролог Анна Вергелес не виключає, що вже навесні Україна може почати готуватися до справжніх мирних переговорів з РФ.
ВСУ, гороскоп
ЗСУ у квітні підуть у контрнаступ / колаж фото 93-тя ОМБр Холодний Яр, ua.depositphotos.com

Кривава війна в Україні, яку розв'язав російський диктатор Володимир Путін, не закінчується. Бої між українською та російською арміями посилюватимуться. Однак ЗСУ не поступляться окупантам і дадуть потужну відсіч. Відома астрологиня Анна Вергелес назвала точний місяць, коли українські військові підуть у великий контрнаступ.

Вже навесні українські території почнуть повертатися під контроль бійців ЗСУ.

"У квітні у нас починається нарешті дуже позитивний період, коли ми почнемо назад забирати свої території. Це друга половина квітня і травень. Нарешті у нас буде достатня кількість військової підтримки. Також буде якась дуже відчутна дипломатична допомога, яка не на словах надійде, а на ділі", - сказала Вергелес.

відео дня

Астролог не виключає, що саме навесні може початися підготовка до справжніх мирних переговорів з РФ. У цьому процесі буде задіяно багато дипломатів, а Росія зайде в глухий кут і не вимагатиме задоволення всіх її бажань.

"Кінець квітня, травень і червень принесуть також перші натяки на справжній переговорний процес. Це не шантаж, не переговори з розряду "погоджуйтеся на всі наші умови, і тоді, можливо, ми домовимося". Ні, тут буде багато дипломатів задіяно. Є шанс, що з кінця весни ми почнемо рухатися до миру. Це буде тривалий процес і довгий шлях, але це нарешті зрушить ситуацію", - додала астролог.

Раніше астролог Анна Єфремова зазначала, що російським загарбникам скоро буде важко на фронті. Згідно з її прогнозом, до липня 2023 року українські військові дадуть "прикурити" російським окупантам.

Нагадаємо, раніше астролог, хіромант і фахівець системи архітектурного планування Васту-шастра Володимир Бадіян спрогнозував, що найгарячіша фаза війни завершиться у травні 2023 року. Проте частину територій Україні вдасться звільнити раніше, а частина залишатиметься окупованою ще упродовж років.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти