"Не побачила добра": переможниця "Битви екстрасенсів" приголомшила кривавим прогнозом щодо війни

Новий розклад Олена Курілова робитиме 1 листопада у ніч на Хелловін.

Алена Курилова, гороскоп, война
Олена Курілова анонсувала невтішні події на війні / Колаж фото УНІАН, СТБ, pixabay.com

Україна переможе Росію у війні, але цього досягти буде дуже важко, без великої кількості жертв не обійдеться. Про це заявила переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курілова в інтерв'ю ведучому Григорію Решетнику.

"Я сказала, що день літнього сонцестояння виявить майбутнє, і я не побачила добра. Розклад був такий кривавий, поганий", - сказала Курілова.

Новий розклад вона робитиме 1 листопада у ніч на Хелловін. Курілова додала, що перемога однозначно буде за Україною.

"Я подивлюся далі. Перемога буде, але вона буде дуже-дуже складна і дуже великими силами, і дуже великими жертвами. І від нашого розуму, і від наших сердець, і від нашого добра залежить, як ми це можемо пережити. майбутнього. Мене треба зрозуміти: не потрібно, як то кажуть, навивати біду, наплакувати, скиглити... Потрібно працювати на перемогу", – додала Курілова.

Раніше відомий український астролог Влад Росс зазначав, що для України серпень буде дуже важким. 24 серпня – у День Незалежності України – нашу державу можуть масово обстріляти ракетами, є також загроза тактичного ракетного удару.

Грузинська провидиця Лела Какулія могла передбачити ймовірну аварію на Запорізькій АЕС. У травні 2022 року вона анонсувала, що в Україні можуть статися певні події, які ймовірно затьмарять чорнобильську катастрофу.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти