Скільки тривають ідеальні обійми - названо точно час

Коли люди обіймаються, в їхньому організмі виділяються окситоцин і серотонін, що покращують самопочуття.

обійми, пара, закохані
Обійми, які тривають 5-10 секунд, краще впливають на людей, ніж швидкі обійми / Фото pixaby

Лондонські вчені з Голдсмітського університету розрахували формулу ідеальних обіймів.

За результатами дослідження з'ясувалося, що тривалі обійми, які тривають 5 – 10 секунд, мають позитивніший вплив, ніж короткочасні. При довгострокових обіймах в організмі людини виділяються окситоцин і серотонін, які покращують самопочуття.

Психологи залучили до дослідження 48 жінок, і попросили їх обніматися з інтервалами в 1, 5 і 10 секунд. Також учені попросили використовувати різні способи обіймів. Перший варіант, коли руки рухаються навколо тулуба, другий - коли руки розташовані на шиї.

З'ясувалося, що односекундні обійми були менш приємними, ніж обійми, які тривали довше 5 секунд. І приємні відчуття одразу після обіймів з часом згасали – за кілька хвилин ефекту від обіймів майже не залишилося.

А ось положення рук практично не вплинуло на учасниць – обійми залишалися такими ж приємними незалежно від методу.

Як повідомляв Главред, психолог Наталія Борисова розповіла, чим корисні обійми.

Читайте також:

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Прикмети на 30 листопада: що не можна робити в день святого Григорія і як не потрапити в бідуПрикмети на 30 листопада: що не можна робити в день святого Григорія і як не потрапити в біду Цей спосіб врятує напівзасохлі квіти: як застосовувати просте добриво, що є в кожній аптечціЦей спосіб врятує напівзасохлі квіти: як застосовувати просте добриво, що є в кожній аптечці Груди навстіж: Каменських без ліфчика змусила завмирати серцяГруди навстіж: Каменських без ліфчика змусила завмирати серця Українці дізналися нові тарифи на газ у грудні: кому доведеться платити більшеУкраїнці дізналися нові тарифи на газ у грудні: кому доведеться платити більше В Україні посилюють карантин: з 6 грудня вступають нові заборониВ Україні посилюють карантин: з 6 грудня вступають нові заборони
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти