Викликає депресію та руйнує особисте життя: чому вдома не можна тримати фіалку

Фіалки давно оселилися в наших квартирах. Ці ніжні квіти радують око. Але сенполія - це щось більше, ніж просто рослина. Вона має сильну енергетику.

Фіалка
Чи можна тримати фіалки у квартирі - прикмети й забобони / Фото ua.depositphotos.com

Фіалка - красива та витончена квітка, її можна зустріти в багатьох квартирах. При цьому з цією рослиною пов'язано багато прикмет. І хоча більшість квітникарів вважають їх забобонами з минулого, проте не можна відкидати той факт, що фіалка, як і багато інших квітів, має свою енергетику і може впливати на людину.

Чи можна тримати вдома фіалки?

Сенполії приписують як позитивні, так і негативні властивості. Найпоширеніша прикмета про фіалки свідчить, що ця квітка здатна зруйнувати особисте життя. Пояснюють це тим, що фіалка має дуже сильну жіночу енергетику. Якщо вирощувати таку рослину в квартирі, виникає дисбаланс, внаслідок чого чоловік почувається некомфортно та йде геть.

Чи можна тримати вдома фіалки незаміжній дівчині? Згідно з повір'ями, цього робити не можна. Вважається, що якщо у самотньої дівчини вдома живе сенполія, вона ніколи не вийде заміж.

Не обіцяє фіалка нічого хорошого і чоловікам. Нібито будь-яка жінка, яка прийде в квартиру, почуватиметься зайвою і поспішить розірвати стосунки.

Втім, слід зазначити, що жодних доказів того, що фіалки призводять до розставання, немає. Більш того, багато щасливих родин вирощують ці квіти на підвіконнях. Тому вірити чи не вірити прикметам - вирішувати лише вам.

Чи можна тримати фіалку в спальні

Згідно забобонам, фіалка - це квітка-вампір, яка висмоктує життєву енергію. Кажуть, що люди, у яких вдома ростуть фіалки, стають млявими, пригніченими, безініціативним. Ця ніжна квітка нібито навіть здатна привести до депресії.

Квітникарі застерігають від того, щоби тримати фіалку в спальні, оскільки вампіричні властивості сенполії мають і логічне пояснення. Справа в тому, що фіалки вдень виділяють кисень, а вночі — вуглекислий газ. Якщо кімната погано провітрюється, то її жителі дійсно можуть погано спати, а на ранок відчувати сонливість і страждати від головного болю. Тому не рекомендується тримати фіалку в спальні або треба обов'язково провітрювати приміщення перед сном.

Чи можна дарувати фіалку

У давні часи молодим незаміжнім дівчатам не можна було вирощувати фіалки, щоб вчасно і вдало вийти заміж. Але якщо дівчині дарувала білосніжну сенполію заміжня подруга або родичка, це було добрим знаком.

Вважалося, що енергетика сімейного добробуту колишньої власниці перейде до незаміжньої дівчини. Згідно з прикметами, щойно на сенполії з'являться перші бутони, почнуться позитивні зміни в особистому житті - дівчина обов'язково зустріне свого судженого.

Біла фіалка
Дарувати білу фіалку можна - вона принесе щастя в особистому житті / Фото ua.depositphotos.com

Раніше Главред писав, як змусити цвісти антуріум і чому не цвіте "чоловіче щастя".

Також ми писали, як змусити "жіноче щастя" рясно і пишно цвісти.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти