Нова фаза війни чекає Україну восени: астролог назвав дату припинення бойових дій

Нові випробування в Україні почнуться з 8 вересня 2022 року.

гороскоп, війна
Гороскоп для України / reuters, pixabay

Багато українців змушені були залишити свої домівки і тікати з країни. Росія розв'язала криваву війну через яку тепер не всі мають свої будинки.

Астролог Алакх Ніранжан зазначає, що війна в Україні затягнеться, але буде період затишшя бойових дій.

"Напруга буде зберігатися до 14 червня, проте намічається перелом на користь Збройних сил України, який може відбутися вже 11 червня – бойові дії припиняться", - говорить фахівець.

За його словами, з'єднання планет Юпітер-Венера-Марс, яке спостерігатиметься з 14 липня до 8 вересня, ознаменує собою активну роботу державних структур.

"Нові випробування почнуться з 8 вересня 2022 року і триватимуть по 1 лютого 2023 року – Росія може спробувати почати нову фазу війни і кине всі сили проти України. Загострення буде сильним у другій половині осені", - йдеться в прогнозі астролога.

З'єднання Юпітер-Венера-Юпітер, яке триватиме з 1 лютого 2023 року до 11 червня 2023 року, ознаменує собою перемогу України у війні, але насправді це буде тільки перший її етап.

"Важкий час триватиме до 25 травня 2024 року – в цей час боїв не передбачається, але буде безліч проблем, пов'язаних з інфраструктурою і настроями людей. Нові перспективи перед Україною відкриються 25 травня 2024 року – в країні також гряде зміна еліт", - додав він.

Коли закінчиться війна в Україні

16 травня о 7:14 за київським часом відбудеться Місячне затемнення під знаком Скорпіона. Після цієї події хід війни в Україні може істотно зміниться. Як розповіла астролог Наталія Нестеренко, війна вплине на політичну ситуацію в світі в цілому.

Відомий астролог і екстрасенс Макс Гордєєв назвав дати, коли йтимуть самі важкі бої і чого чекати Україні в майбутньому. Астролог зазначає, що українці повинні готуватися до літа. Тоді бойові дії будуть вщухати.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти