"Дуже драматичний рік": астролог назвала 3 найбільш нестерпних місяці для України в 2023 році

8 січня 2023, 18:07 оновлено 8 січня, 18:27
Астролог прогнозує, що травень місяць стане антрактом між першим та другим актом.
гороскоп для України, війна в Україні прогноз
Гороскоп для України / goodfon.ru, 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

2022 рік для України був нищівним, а 2023 рік буде драматичним. Як говорить у своєму прогнозі астролог Людмила Халанська, найбільш драматичним у 2023 році для України буде квітень.

"Якщо одним словом охарактеризувати минулий і нинішній роки, то 2022 рік був для України нищівним. А 2023 рік буде драматичним. Знищення не має продуктивних наслідків для того, кого знищують, не передбачає ніякого зсуву вперед. Знищення має суто негативне значення. Хоча воно могло бути і не таким руйнівним, але що вже сталося, то сталося. А ось драма - це завжди розвиток подій. Драма має кульмінацію і розв'язку. Тобто результат. Перший акт розпочався у 2022 році, закінчиться весною. Його кульмінація вже пройдена, попереду розв'язка. Найбільш драматичним (дія, напруга) буде квітень", - говорить астролог у своєму прогнозі.

Халанська також зазначає, що Травень стане антрактом між першим і другим актом.

"Наступний драматичний період очікується влітку. І тут вже передбачити, чого саме він торкнеться і наскільки може бути трагічним, дуже важко, адже на сцену вийде Уран – дуже непередбачуваний і некерований персонаж, від якого можна чекати будь-яких сюрпризів. Але є надія (я все ще не залишаю сподіватися на краще!), що він не стане занадто підступним, тому що другий антракт в жовтні очікується досить гармонійний", - додала фахівець.

Хто така Людмила Халанська

Людмила Халанська - відомий астролог. Автор багатьох статей і публікацій в ЗМІ. Халанська також астролог-консультант, складає натальні карти, прогнози, гороскопи сумісності.

Останній акт 2023 року матиме кульмінацію в листопаді, каже астролог.

"Сильну, напружену кульмінацію, яка стане зав'язкою для наступної п'єси в 2024 році: в 2024-му ми будемо мати, так би мовити, сиквел – продовження розпочатого в 2023-м. А поки попереду відносно спокійні, за винятком кількох днів, січень і лютий. І більш драматична весна, включно до квітня", - повідомила вона.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Раніше астролог Влад Росс розповів, що 7 березня 2023 року Сатурн перейде в знак Риб до 14 лютого 2026 року, і це буде непростий час для представників цього знака зодіаку, також відбудуться великі зміни в світі. Зокрема, РФ загрожує зміна влади і хаос.

Крім того, в 2023 року нас чекає знакова подія - перехід Плутона в знак Водолій. Плутон - повільна планета, вона покине знак Козерога після 15 років перебування в ньому.

Важлива астрологічна подія відкриває нову сторінку. 2023-й стане роком переходу до нового і поки незвіданого.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти