"Небезпека висока": астролог спрогнозувала, коли чекати нових ударів ворогів по енергосистемі

Імовірність ударів Росії по енергетичній системі України в період до 8 грудня дуже висока, зазначила астролог і таролог Ірина Звягіна.
ВСУ, Астрологія
Астролог спрогнозувала, коли чекати нових ударів ворогів по енергосистемі / колаж фото УНІАН і https://ua.depositphotos.com

У період з 5 по 8 грудня знову буде віснує небезпека ударів окупантів по енергосистемі України. Такий прогноз опублікувала на своїй сторінці в Facebook відомий астролог Ірина Звягіна.

"Тепер наступний критичний період - з 5 по 8 грудня. Немає сенсу говорити про ймовірність ударів по енергоструктурі України. Так, Марс і Уран – планети, які задіяні в негативних конфігураціях в цей час, і небезпека висока. Меркурій з Венерою йдуть за останніми градуси знака Стрільця, де знаходиться Марс Путіна. Чи не "заявити" про своє існування, наявності в просторі прийняття рішень йому буде важко. Відразу кілька тригерів для його Марса. Крім Меркурія і Венери, ще й Юпітер з Нептуном (їх мідпойнт в квадраті до Марса пут.)", - написала вона.

Крім того, прогнозує Звягіна, саме найближчими днями українська армія перехопить ініціативу в боях з окупантами.

відео дня

"І взагалі це порушення природної відповідності натури Путіна квадрату Сонця до урану, а тут ще й Уран транзитний зайшов на опозицію Венери і Плутона в гороскопі Росії. Багато зійшлося в резонансних картах деструктивної динаміки. І одна надія, що постійний пораженський настрій в країні орків пов'язує агресивні енергії. Важко зважитися на щось масштабне, коли тонус постійно падає. А заткнуті роти - це замкнена енергія егрегора. [...] Можна припустити, що ініціатива в цей час буде з боку ВСУ. І останні два тижні перебування Юпітера в знаку Риб, акцент на точці Овна з цього боку, дає можливість прибережних, морських операцій", − підсумувала вона.

Гороскоп для України

Раніше астролог Влад Росс заявляв, що війна з Росією не затягнеться на роки. І Україна повинна буде здобувати перемоги за перемогою. Більше того, Росс вважає, що капітуляція країни-агресора не за горами.

Також, за словами астролога, повернення півострова Крим під контроль України чекати залишилося недовго. За його прогнозом, вже через рік-два на півострові, який в 2014 році анексувала РФ, знову буде ходити гривня.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти