Про повернення Криму і Донбасу Києву говорити поки зарано - гороскоп на травень 2022

Астролог озвучила похмурий гороскоп для Росії. Агресору "світять" великі зміни в територіях.

гороскоп, ядерний удар
Якщо ядерний удар і буде, то не по території України / Фото ua.depositphotos.com

Гороскоп на травень 2022 говорить про те, що останній місяць весни для Росії буде дуже важким, а війна в Україні, яку розв'язав Кремль, стане згубною для країни-агресорки.

Таку думку озвучила астролог з YouTube-каналу Irina Astrology Horoscope.

У травні Плутон - планета-покровителка Росії - перебуватиме в поганому становищі.

"Затемнення будуть дуже важливі для Росії та дуже згубні. Там братиме участь натальний Плутон Росії і по ньому битиме транзитний Уран - і все це в з'єднанні з вузлами, з сонячним, а потім і місячним затемненням. Ці затемнення будуть ще і в з'єднанні з четвертим і десятим будинками, що говорить про значні зміни в територіях", - розповіла фахівець.

Астролог уточнила, що поки що рано говорити про повернення Криму і Донбасу під контроль Києва.

"Але можуть бути якісь локальні спалахи, можливо, громадянські війни", - прогнозує фахівець.

читайте такожКоли Україна переможе і закінчиться війна - астролог передбачила датуЗа її словами, в травні Росія почуватиметься настільки "дико погано", що може розв'язати Третю світову війну в травні-липні. Однак війна буде абсолютно згубною для РФ.

"Найімовірніше, якщо ядерна зброя буде застосована, то не на території України, а, велика ймовірність, що в США, адже у них в натальной карті йде повернення Плутона, який відповідає за ядерну зброю", — резюмувала астролог.

Як повідомляв Главред, раніше авторка каналу Irina Astrology Horoscope прогнозувала, що листопад і грудень 2022 року будуть для України сприятливими. У цей час Київ може здобути перемогу – повернути окуповані території та отримати репарації від Росії.

Раніше відомий астролог і екстрасенс Макс Гордєєв склав гороскоп для Володимира Путіна. Зокрема, він розповів, яка доля чекає на господаря Кремля та чи вкоротить він собі віку.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти