Цей спосіб врятує напівзасохлі квіти: як застосовувати просте добриво, що є в кожній аптечці

Якщо ваші кімнатні рослини ослабли, втрачають листя, а стебла стали тонкими та крихкими, то терміново використовуйте цей простий спосіб "реанімації".

квітка
Підживлення аспірином стимулює швидке цвітіння / Фото pixabay.com

Користь аспірину для лікування ні для кого не секрет. Це дешевий препарат, що продається в кожній аптеці. Цікаво, що застосовувати ацетилсаліцилову кислоту можна не лише за прямим призначенням. Аспірин - це ще й відмінне добриво для кімнатних рослин.

Аспірин як добриво - коли застосовувати

  • якщо опадає листя;
  • якщо не утворюються нові бутони;
  • якщо рослина в'яне, блідне, сохне.

Аспірин допомагає швидко реанімувати рослини, стимулює їхнє зростання, сприяє утворенню бутонів і квіток.

Також аспірин можна використовувати для профілактики грибкових захворювань та для полегшення стресу, наприклад, після пересадки.

Чому аспірин для рослин "працює"

У стресових ситуаціях у рослин виділяється саліцилова кислота, яка дозволяє сформувати свого роду імунітет для боротьби з несприятливими факторами. Тому, поливаючи або обприскуючи рослини розчином аспірину, ви зміцнюєте їх природний бар'єр.

Реклама

Аспірин для кімнатних квітів - як застосовувати

Для того, щоби приготувати домашнє добриво для рослин, вам знадобляться ¼ пігулки аспірину і два літри води.

Ацетилсаліцилову кислоту потрібно подрібнити і розчинити у воді. Отриманим розчином необхідно поливати рослини 2-3 рази на тиждень, взимку - рідше, тому що рослини перебувають у стані спокою.

Також водою з аспірином можна обприскувати листя і стебла рослин.

До речі, аспірин підійде й для зрізаних квітів. Просто подрібніть половину пігулки у воді і додайте у вазу. Завдяки ацетилсаліциловій кислоті квіти довго не зів'януть і збережуть аромат.

Вам також може бути цікаво:

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Магнітом притягують бідність: які звички не дають розбагатіти і відлякують удачуМагнітом притягують бідність: які звички не дають розбагатіти і відлякують удачу У моду на 2022 рік повернулися грандіозні жіночі штани в стилі непередбачуваних 90-хУ моду на 2022 рік повернулися грандіозні жіночі штани в стилі непередбачуваних 90-х Гроші ллються рікою: названі знаки, які притягують гроші магнітомГроші ллються рікою: названі знаки, які притягують гроші магнітом Коли Великдень 2022: дата, традиції і заборони святаКоли Великдень 2022: дата, традиції і заборони свята Долар може "пробити стелю": українцям назвали новий курсДолар може "пробити стелю": українцям назвали новий курс
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти